Як виграти на Новий рік мільйон бонусів на пальне

Якщо заправлятись на upg, можна виграти мільйон бонусів на заправку авто.
Як виграти на Новий рік мільйон бонусів на пальне
logo12 грудня 2019, 09:00
logo0
logo0 хв

У мережі АЗС upg з 25 листопада 2019 року по 16 лютого 2020 року проходить акція "Гігантські бонуси". В ній беруть участь постійні клієнти мережі, які мають зареєстровану картку лояльності UPGgood. Щоб стати учасником акції, варто лише заправити машину будь-яким пальним у кількості від 20 літрів. А ще краще – заправлятись таким об'ємом регулярно, адже тоді шансів виграти бонуси на пальне буде більше.

Щоб взяти участь в акції "Гігантські бонуси", нічого збирати, вирізати чи накопичувати не треба. Виграш буде вказано на фіскальному чекові, який видається після оплати. На ньому буде вказана або одна з букв слова “БОНУС”, або інший виграш.

Читайте також: яке пальне підходить для спорткарів

Серед десятків тисяч призів в акції розігруються миттєві бонусні нарахування, а також вигоди на наступну заправку. Головний приз – один мільйон бонусів на картку UPGgood, що еквівалентно 10 000 гривень. Саме на таку суму буде поповнений бонусний рахунок на картку UPGgood кожному з 40 щасливчиків, яким на чеках випадуть усі букви слова “БОНУС”. Ще 200 клієнтів отримають бонуси по 100 000 бонусів (еквівалентно 1000 грн). Зараховані кошти можна буде витрати як на оплату пального, так і на інші товари в мережі АЗС upg.

Шанси на виграш мільйона бонусів чи інших призів збільшуються, якщо заправляти своє авто якісним білоруським пальним у мережі АЗС upg регулярно.

Нагадаємо, що автоексперт перевірив динаміку авто на бензині А-100.