Як їздить велосипед з трикутними колесами: відео

Ентузіаст самостійно доопрацював старий велосипед і створив для нього трикутні колеса. Він показав, як такий велосипед пересувається по дорогах.
Як їздить велосипед з трикутними колесами: відео
logo25 травня 2023, 15:30
logo0
logo0 хв

Блогер створив дивний велосипед із трикутними колесами, на якому можна їздити. Ентузіаст показав процес збірки такого незвичайного транспорту. Відео опублікували на YouTube-каналі The Q.

Читайте також: Український блогер зробив велосипед з колесами, що світяться

The Q часто створює незвичайні велосипеди, які вражають своєю креативністю. Цього разу він вирішив перевірити, наскільки ефективними будуть трикутні, а не круглі колеса.

Ентузіаст узяв за основу старий іржавий велосипед і замінив його колеса на трикутні. Він створив їх самостійно з дерева та гуми від старих шин.

Блогер встановив нові маточини, шарніри та два важелі, які обмежують обертання трикутних коліс по вертикалі. Задня підвіска стала рухливішою, щоб велосипед був комфортнішим.

Останнім штрихом стало фарбування велосипеда. Ентузіаст вирішив пофарбувати його раму в червоний колір, а ободи отримали помаранчевий відтінок.

Результат перевершив усі очікування. За словами блогера, цей велосипед вийшов таким же зручним, як і традиційний транспорт із круглими колесами.

Раніше блогер зробив велосипед з квадратними колесами.