Які шасі пропонує виробник спецтехніки замість МАЗ та КамАЗ

Виробник автомобільної спецтехніки з Кременчука завод "АЛЬФАТЕКС" передав замовнику в Дніпропетровській області свого новачка – двовісний самоскид АТВ-11/2 на базі Dayun CGC12.
Самоскид АТВ-11/2 на базі Dayun: опис, фото, надбудови - Auto24

ФОТО: АЛЬФАТЕКС|

Самоскид АТВ-11/2 Dayun CGC12 на презентаційній фотосесії у піщаному кар'єрі.

logo3 листопада 2023, 16:37
logo0
logo0 хв

Розроблена на підприємстві самоскидна надбудова АТВ-11/2 має тристороннє розвантаження. Внутрішній об'єм платформи сягає 13 куб. метрів, вантажність – 12 тонн. Може перевозити як насипні вантажі у вигляді піску, щебеню, зерна тощо, так і фасовані чи пакетні в’язанки.

Ходова взята з шасі середньотоннажного автомобіля Dayun CGC1210 з колісною формою 4×2. Першу партію таких машин у кількості 30 одиниць нещодавно переробили фахівці складального виробництва. Невдовзі такі вантажні шасі стануть дуже розповсюдженими під різні кузовні надбудови.

Читайте також Миколаївщина отримала від благодійників "швидкі" та самоскиди

Як зазначають менеджери заводу "АЛЬФАТЕКС", процес активного запиту на новачка вже пішов. Завод має замовлення й здійснив перші відвантаження сміттєвозів, автовеж, самоскидів, комбінованих дорожніх машин КДМ на шасі Dayun CGC1210. Автомобілі стали надійною альтернативою викинутим з українського ринку російським КАМАЗам та білоруським МАЗам – кращі за комфортом, економніші та надійніші.

Тристороннє розвантаження у широкій експлуатаційній палітрі зручний фактор, а для водія ще й на додачу повний пакет люксових новацій на робочому місці. Фото: АЛЬФАТЕКС

Водіям пропонується кондиціонер, подушка безпеки, пневмосидіння для комфортної роботи, електросклопідіймачі, круїз-контроль з управлінням на кермі, дзеркала заднього огляду з підігрівом, а також сучасна аудіосистема з підтримкою Bluetooth тощо.