Яким буде новий Renault Duster: фото і характеристики

Третє покоління Dacia / Renault Duster буде випущено на ринок восени 2024 року і технічно суттєво зміниться.
Яким буде новий Renault Duster: фото і характеристики
logo31 травня 2022, 16:58
logo0
logo0 хв

Автомобіль буде побудований на платформі CMF-B, на якій створені Sandero та Jogger нового покоління. Однак чи буде повнопривідна версія Duster, поки що невідомо.

Зовнішній стиль майбутнього Duster вже розсекречений завдяки патентним малюнкам – автомобіль буде схожим на семимісний Bigster, який очікується в 2025 році.

Також цікаво Renault показав електричний Scenic Vision

Повнопривідна версія має бути, адже багато хто з власників купує Duster саме за визначні позашляхові властивості. Однак це не буде механічна трансмісія з редуктором, а повністю електрична система. Тобто інженери встановили на задню вісь невеликий електродвигун, який буде керувати колесами, щоб забезпечити додаткове зчеплення з дорогою під час складних дорожніх умов. Подібне технічне рішення буде на малих позашляховиках від Stellantis, які будуть випущені з 2023 року: Jeep Renegade та Alfa Romeo Brennero.

Двигун нового Duster може бути бензиновим 1,3 л на 130 або 150 к.с., з автоматичними коробками передач EDC. А от дизеля на новому Duster. Напевне, вже не буде. Замість нього встановлюватимуть гібридний двигун 1,6 E-Tech, який також встановлюватимуть на Jogger у 2023 році.

Через нові технології Duster хоч і залишиться найдешевшим позашляховиком на ринку, але все ж стане трохи дорожчим.