Яким міг бути пікап від Audi: відео

Німецький автовиробник славиться своїми розкішними автомобілями, однак в його лінійці ніколи не було й, напевно не буде, пікапа. Але, цей факт зовсім не бентежить віртуальних художників.
Художник створив кремезний пікап від Audi: відео - Auto24

ФОТО: SRK Designs|

Audi Pickup Truck Concept

logo24 березня, 10:00
logo0
logo0 хв

Лінійка Audi наразі отримує новий стиль під керівництвом колишнього керівника дизайну Land Rover. Нещодавно було представлено електричні Q4 e-tron та Q6 e-tron, оновлена A3, а зовсім незабаром автовиробник презентує A5, Q5 і A6 e-tron.

Читайте також: В Audi розповіли, яких новинок чекати в цьому році

Однак, творцям CGI-рендерів завжди мало актуальних новинок від автовиробників, а тому вони залюбки створюють унікальні концепції, які є вражаючими та іноді навіть безглуздими. Віртуальний художник, більш відомий у соціальних мережах як SRK Designs, вирішив зробити бренд Audi більш привабливим на американському ринку, а тому створив концепт справжнього пікапа.

Він не використовував стандартну номенклатуру Audi для назв моделей, й замість стандартних A, S, RS чи Q назвав його просто Audi Pickup Truck Concept.

Також цікаво: Представлено новий Audi Q6 e-tron з запасом ходу 650 км

Майстер пікселів не розкрив деталей якою саме реальною моделлю він надихався, оскільки це неофіційна «цифрова візуалізація натхнення автора». До того ж досить важко зрозуміти розміри автівки. Швидше за все, якщо пікап колись буде справжнім, він буде приблизно середнього або навіть повнорозмірного класу й стане конкурентом Ford F-150.