Депутати "водять за ніс" євробляхерів: відео

Депутати Верховної Ради "водять за нос" євробляхерів, розповідаючи про те, що Кабмін не надав висновків що до законопроекту. Та насправді висновки від Міністерства фінансів були готові ще два тижні тому.
Євробляхери під Радою – акція протесту, що вимагають – відео

Депутати "водять за нос" євробляхерів: відео

logo17 грудня 2019, 13:20
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Зараз "евробляхери" проводять акцію протесту під стінами Верховної Ради та Кабміну. Суть їхніх вимог полягає у лібералізації ставок розмитнення вживаних авто. Зараз розмитнення нового авто коштує 35-40% від його вартості, розмитнення вживаного обходиться у 250-650% від його митної вартості. Протестуючі вимагають, щоб розмитнення будь-якого авто, незалежно від віку, обходилось у 35-40% від його вартості.

Читайте також: Повернення техогляду: що треба знати про "каталізатор"

Відповідний законопроект вже є у Верховній Раді, втім на голосування він не виноситься через, начебто, не отримані висновки від Кабінету міністрів.

Нагадаємо, що діалог "евробляхерів" з владую триває давно. Однією з умов лібералізації ставок розмитнення державники називають повернення техогляду для усіх транспортних засобів. Ця схема була відмінена в 2011 році через величезну корупційну складову.

Читайте також: Дешеве розмитнення в обмін на техогляд: що пропонує автомобілістам нова влада