Європейський Ford Explorer E випускатимуть на півроку пізніше, ніж було заплановано: названо причину

Зміна планів щодо перенесення випуску моделі Explorer EV на літо 2024 року викликана новими вимогами Євросоюзу до обов’язкових екологічно чистих акумуляторних технологій.
Запуск моделі Ford Explorer E в Європі відкладено - Auto24

ФОТО: Ford |

Європейська версія Ford Explorer EV трохи затримається

logo15 серпня 2023, 08:48
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Раніше Ford на презентації пообіцяв розпочати постачання Explorer EV 2024 в Європу восени 2023 року. Тепер ця дата переноситься щонайменше на шість місяців – до літа 2024 року – через нові європейські технічні стандарти акумуляторів.

Нові правила більш суворо регулюють виробництво великих батарей – вони гарантовано мають бути виготовленими відповідно до вимог легшої переробки, а процес їх випуску тепер ретельніше перевірятиметься природоохоронними органами. Ford з цим погодився, оскільки такі стандарти Євросоюзу "відповідають нашій внутрішній філософії постачання високоякісних і безпечних автомобілів нашим клієнтам у всьому світі".

Читайте також В Україні прийшов новий Ford Bronco

Нагадаємо, ще у червні при відкритті свого першого заводу з нейтральним викидом вуглецю Ford у Кельні (Німеччина), було заявлено, що інвестиції у розмірі два мільярди доларів виправдані. Підприємство вироблятиме у Європі щороку понад 250 000 електромобілів вже до 2026 року.

Нервуєте, коли хтось вирішив скупити пів магазину на заправці й довго пробиває це на касі? Скористайтесь терміналом самообслуговування WOG PAY BOX. Хочете заправитися? Обираєте в меню свою колонку, кілька кліків – і все сплачено. Бажаєте купити смаколик чи улюблений напій? Алгоритм дій той самий.

Рекламна інформація

"Відкриття Кельнського центру електромобілів є початком нового покоління чистого виробництва електромобілів у Європі. Тепер це підприємство стане одним із найефективніших і екологічно відповідальних заводів у всій галузі",— сказав тоді виконавчий голова Ford Білл Форд.

Explorer EV вже готовий до серійного виробництва, але йому тепер потрібні акумуляторні батареї європейського стандарту. Фото: Ford

Нове виробництво спрямоване на випуск лише електромобілів, починаючи з нового європейського Explorer. Тепер виробник змушений коригувати графік виробництва через невідповідність планів щодо електромобілів у Європі та США: європейські стандарти пішли на крок вперед від американських.