Європейський конкурс Autobest назвав фіналістів та переможців у номінаціях

Ними стали Dacia Jogger, Honda Civic, Opel Astra, Peugeot 308, Renault Austral та Toyota Aygo X.
Європейський конкурс Autobest назвав фіналістів та переможців у номінаціях
logo8 листопада 2022, 12:39
logo0
logo0 хв

Журі зроблять свої остаточні оцінки та проголосують протягом наступних тижнів, а переможець 22-го видання AUTOBEST буде оголошений у середині грудня.

Також цікаво переможці конкурсу в минулому році

Окрім фіналістів, журі визначилось з додатковими номінаціями.

Бренд Dacia став переможцем в номінації COMPANYBEST 2023. Ця престижна премія присуджується Dacia за її видатні показники на ринку та чудові відгуки клієнтів у Європі. Незважаючи на пандемію та проблеми з обмеженим ланцюгом поставок, Dacia є одним із небагатьох брендів, який помітно зріс на європейських ринках, доводячи бажаність і актуальність своїх моделей. І Duster, і Sandero зберігають постійну присутність у топ-10 найбільш продаваних моделей на європейському ринку.

Артур Мартінс (Artur Martins), глобальний бренд-менеджер Kia, став новим членом «Зали слави» та отримав нагороду MANBEST 2023. Саме ця людина стоїть за трансформацією Kia та новим глобальним іміджем марки.

Партнер Авто24

Wolf Oil Corporation має власну команду досліджень і розробок, лабораторії та виробництво мастильних матеріалів для автомобілів у Бельгії. Тому всі процеси виготовлення олив проходять постійний контроль і сертифіковані за стандартами ISO. Це виключає можливість підробок та появи у продажу неякісної продукції у всіх країнах, де представлений бренд Wolf.

Нагороду DESIGNBEST 2023 присуджено Жан-П’єр Плуе (Jean-Pierre Ploué), головному дизайнеру Stellantis. Жан П’єр зараз виконує обов’язки головного дизайнера, вносячи внесок у майбутнє дизайну брендів Abarth, Alfa Romeo, Citroën, DS Automobiles, Fiat Europe, Lancia, Opel, Peugeot і Vauxhall.

Нагороду SMARTBEST 2023 одержує операційна система Renault Austral Android Automotive із вбудованими сервісами Google. Французький виробник взяв платформу операційної системи Android Automotive і блискуче поєднав її зі своїм досвідом програмного забезпечення, щоб створити стандарт нової інформаційно-розважальної системи.

Для SAFETYBEST 2023 журі AUTOBEST вирушає на новий маршрут, нагороджуючи систему лідарів від Valeo. Scala була першим у світі автомобільним лідаром, і компанія залишається провідним постачальником цієї важливої ​​частини технології. Лідар необхідний для автономності рівня 3 і вище, і Valeo допомагає втілити це в реальність. Простіше кажучи, лідар може бачити те, що людське око (чи камери) не може.

Нагороду SPORTBEST 2023 отримає Ютта Кляйншмідт (Jutta Kleinschmidt), яка досягла кількох віх для жінок у автоспорті. Вона була провідною учасницею престижного ралі «Дакар» і стала першою жінкою, яка здобула загальну перемогу в 2001 році за кермом Mitsubishi Pajero. Ютта, яка народилася в Кельні, але виросла в Берхтесгадені, також посіла друге місце в загальному заліку в 2002 році і третє – в 1999 і 2005 роках. До цього року вона продовжує працювати в серії Extreme E як заводський пілот Abt Cupra.

Члени журі AUTOBEST представляють 31+1 європейську країну (Росія поки що відсторонена), що робить його найбільшим незалежним автомобільним журі в Європі та світі за кількістю представлених країн. Україна входить до складу з 2003 року.

22-га церемонія нагородження AUTOBEST Awards відбудеться в Роттердамі, Нідерланди, у 2023 році, дата буде оголошена додатково.

Про AUTOBEST

Організація AUTOBEST була створена в 2001 році з революційною концепцією пошуку «найкращої автопокупки», доступної на європейському ринку. Щоб автомобіль став переможцем AUTOBEST, він повинен представляти найкращу пропозицію для більшості європейських клієнтів. Ціна, сервісна мережа, дистрибуція запасних частин і універсальність є найважливішими критеріями в процесі голосування. AUTOBEST використовує прозору систему голосування зі складною матрицею з 13 критеріїв для визначення переможця.