З обмеженої партії додаткові 50 ексклюзивних байків Ducati дісталися тільки власникам Bentley

Презентований ще на початку грудня найдорожчий мотоцикл 2023 року, названий "Diavel для Bentley", офіційно розпродано менш ніж за вісім тижнів
Скільки коштує найдолрожчий мотоцикл 2023 року: марка, фото, відео, ціна - Auto24

ФОТО: Ducati|

Найдорожчі мотоцикли 2023 року "Ducati Diavel for Bentley Mulliner" розпродано вмить

logo23 січня, 12:20
logo0
logo0 хв

Повідомляється, що для цього проєкту Ducati черпав натхнення з культового Bentley Batur, використовуючи акуратні елементи дизайну, з-поміж яких оновлені впускні отвори, ідентична схема фарбування Batur ("Scarab Green") і низка компонентів преміумкласу (вуглецеве волокно та інше).

Читайте також Ducati не поспішатиме з випуском електричних мотоциклів

Байки мають обмежений тираж 500 + 50. У стандартній версії мотоцикл коштує 70 000 доларів США, а ексклюзивний варіант у 50 машин Ducati Diavel для Bentley Mulliner отримав цінник у 90 000 доларів. Таким чином, цей коштовний байк отримує статус найдорожчого мотоцикла 2023 року.

Спеціальне видання мотоцикла з тиражем у 500 одиниць створено на основі Ducati Diavel V4. Він виробляє 168 к.с. та має алюмінієве монококового шасі зі шляхетною кольористикою British Racing Green, хоча насправді називається "Scarab Green".

А ось Ducati Diavel для Bentley Mulliner, що ще більше ексклюзивніший і дорожчий, має адресне постачання: згадані 50 стильних мотоциклів виготовлені тільки для власників Bentley.

Можна відкинути сумніви щодо складного збуту кожного із цих 500 + 50 мотоциклів. Як стало відомо з останніх релізів, весь тираж на всі варіанти "Ducati Diavel для Bentley Mulliner" вже повністю зарезервовано і записано поіменно на майбутніх власників.