![Миколаїв за півтора роки передав захисникам понад 70 машин: відео - Auto24](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202307/468098614bc3b-018c-4e1e-b06b-1b537386bdb0.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Біло-червоно-жовтий Mercedes-Benz ще слід одягнути у камуфляжну ліврею та укомплектувати під потреби. За відліком це вже 16 медична карета швидкої допомоги, яку миколаївці передали ЗСУ і підрозділам територіальної оборони.
Загалом за час війни громада міста передала захисникам чимало техніки. Кількість машин на сьогоднішній день сягнула 73 одиниць. З-поміж придбаного і врученого силовикам було вісім легкових, десять вантажно-пасажирських та вісім вантажних автомобілів.
Читайте також Українські волонтери привезли на фронт медичний автотранспорт
З-поміж переданої спецтехніки значиться сім екскаваторів та автокранів. Для армії та сформованих підрозділів територіальної оборони також купили і віддали 17 новеньких позашляховиків та сім автобусів.