За тиждень камери автофіксації "заробили" два мільйони доларів

Камери автоматичної фіксації порушень ПДР за перші п'ять днів роботи виявили 200 тисяч фактів перевищення швидкості.
За тиждень камери автофіксації "заробили" два мільйони доларів
logo8 червня 2020, 09:23
logo0
logo0 хв

«Станом на суботу, 6 червня, за перші п’ять днів роботи камери у столиці зафіксували 200 тисяч порушень. В поліції наголошують, що з кожним днем кількість випадків недотримання правил ПДР знижується», - йдеться у повідомленні. При середній сумі штрафу у 255 грн. виходить що камери «заробили» близько 51 млн грн. (майже 2 млн доларів).

Читайте також: Чому варто боротись з системою автофіксації: обґрунтування від юриста

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зазначив, що в попередній період тестування системи у деякі дні кількість порушень перевищувала сто тисяч.

«Якщо говоримо про перший день роботи системи, то це було 57 тисяч, далі менше», - каже Білошицький. За його словами, зараз удається досягати запланованого ефекту від системи фото- та відеофіксації, однак правоохоронці не виключають, що надалі можуть бути коливання у кількості порушень.

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції також повідомив, що вже сплачено кількасот штрафів. «Це ті особи, які перевірили наявність штрафів в особистому кабінеті водія або на сайті МВС, і не чекаючи листа, вже побачили й оплатили штраф», – розповів Білошицький.

Нагадаємо, що штраф за порушення зафіксовані в автоматичному режимі «за замовчанням» накладається не на водія який порушив правила, а на юридичного власника, у якого не обов’язково є посвідчення водія.

Читайте також: Конституційний суд може відмінити автофіксацію