Закамуфльований прототип BMW i7 помітили в компанії Mercedes EQS, Tesla Model Y та XPeng P7

До i3, i4 та iX незабаром має приєднатись BMW i7, який є електричною версією 7-ї серії наступного покоління. Тестовий мул був помічений на дорозі у супроводі електрокарів інших брендів. Цікавий той факт, що баварці серйозно ставляться до китайського електрокара XPeng, очевидно, вбачаючи у ньому конкурента для i7 нарівні з EQS. Не ясно лише, що в цій компанії робить компактний кросовер Tesla.
Закамуфльований прототип BMW i7 помітили в компанії Mercedes EQS, Tesla Model Y та XPeng P7 - 25 листопада 2021 - Auto24
logo25 листопада 2021, 16:00
logo0
logo0 хв

Квартет електрокарів був помічений поблизу технічного центру BMW у Мюнхені. У ході дорожніх випробувань електричний седан баварської марки порівнювали не лише з прямим конкурентом від Mercedes, а й з двома несподіваними суперниками: Tesla Model Y і XPeng P7.

Також цікаво: У Porsche буде кросовер, більший за Cayenne

Якщо відкинути інші транспортні засоби, сам тестовий прототип i7 не дуже цікавий, оскільки він сильно закамуфльований і насправді демонструє навіть менше кузову, ніж прототипи, помічені раніше.

Інсайдери повідомляють про потужний акумулятор для майбутнього флагманського електрокара BMW – він матиме ємність 120 кВт-год та забезпечить пробіг на одному заряді у 700 км. Чутки також натякали на високопродуктивний варіант моделі з силовою установкою потужністю близько 650–750 к.с.

Залишається багато питань, але офіційні особи нещодавно підтвердили, що модель 7-ї Серії дебютує на ринку наступного року і буде пропонуватися з напівавтономною системою управління рівня 3 на певних ринках.

Фото: тестовий прототип BMW i7 / Carscoops