Захоплений російський танк українці перетворили на оригінальну бойову машину

На корпус трофейного танка Т-62 встановили нову башту та підсилили броню біля неї.
Захоплений російський танк українці перетворили на оригінальну бойову машину
logo6 червня 2023, 11:15
logo0
logo0 хв

Українські волонтери використали трофейний російський танк Т-62 для створення броньованої машини вогневої підтримки. Машину створили за сприяння благодійної організації Сергія Притули.

Нова машина вже готова до випробування, її фото опублікували у Twitter.

Також цікаво російський трофейний танк стане мішенню для "Абрамсів"

Розробники позиціонують цю машину як БМПВ, тобто важку БМП. Однак на опублікованому фото не видно десантного відділення для піхотинців.

Основа машини вогневої підтримки – корпус захопленого російського танка Т-62М. На модифікований корпус замість танкової башти встановити башту з 30-мм автоматичною гарматою, яку зняли з російської бойової машини піхоти БМП-2.

На верхню лобову частину корпусу та башту поставили блоки динамічно захисту “Контакт-1”, які мають підвищити захист машини від кумулятивних боєприпасів. Нижня лобова частина машини прикрита захисним екраном.


Машина отримала бортові броньовані металеві екрани для захисту верхньої частини корпусу, аж до кормової частини, де знаходиться двигун.

У ремонтників є кілька трофейних Т-62, які чекають черги на модернізацію. Також в роботі одночасно кілька БТР, БМП і МТЛБ.