Запатентовано новий тип подушки безпеки для авто

Поза сумнівом, що подушки безпеки є одними з найкращих винаходів для автомобілів, але компанії постійно шукають нових способів зробити їх ще більш ефективними.
Запатентовано новий тип подушки безпеки для авто
logo14 грудня 2020, 12:50
logo0
logo0 хв

Патентні креслення Waymo розкривають один із проектів вдосконалення подушок безпеки. Нещодавно поданий патент описує підхід, який справді може врятувати життя у випадку жорстокої катастрофи.

Також цікаво: У краш-тестах EuroNCAP розбили 7 нових авто: результати

У патенті, який називається "огородження пасажира, що розгортається", описується технологія, яка точно відповідає заголовку: велику подушку безпеки, що складається з кількох і закриває людину з усіх боків. Такий ейрбег буквально обіймає пасажира, оточуючи захисним екраном.

Креслення дають більш детальний погляд на те, як повинна працювати подушка безпеки, пояснюючи, як би формувався кожух, у разі зіткнення.

Само собою зрозуміло, що система все ще перебуває на стадії патентування, і це означає, що ідея Waymo ще не досягла етапу масового виробництва. Патент був поданий у червні 2018 року та наданий у грудні цього року, згідно офіційних записів USPTO.