Заслужили: працівникам Укравтодору піднімуть зарплату

Команда Укравтодору нараховує близько 20 тисяч людей. Їх зарплати збільшать до 20-30 тисяч гривень місяць.
Заслужили: працівникам Укравтодору піднімуть зарплату
logo19 лютого 2020, 08:55
logo0
logo0 хв

Укравтодор підписав проект нової редакції Галузевої угоди на 2020-2022 роки. ЇЇ завдання — поліпшити умови праці в секторі. Йдеться про підвищення заробітної плати, соціальних гарантій і винагород працівникам дорожньої сфери, а також забезпечення охорони праці на роботах з підвищеною небезпекою.

Читайте також: Українці перестали реєструвати ГБО

"Наразі команда Укравтодору, враховуючи інститути, служби, ДАК "Автомобільні дороги України", нараховує близько 20 тисяч працівників і саме від цих людей залежить майбутнє дорожньої галузі. Тому важливо забезпечувати для них оптимальні умови праці. За інформацією приватних компанії, що виконують дорожні роботи у галузі, заробітна платня має сезонність — 18-20 тисяч грн / місяць не в сезон та близько 20-30 тисяч / місяць у будівельний сезон. Державний сектор поступово вирівнюється із приватним за рівнем зарплат. Безумовно, це ознака оздоровлення дорожньої галузі та її росту", вважає голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Нагадаємо, що за динними Держкомстату середня зарплата в Україні складає 12 264 грн. на місяць. На даний момент проект Галузевої угоди на 2020-2022 роки знаходиться на реєстрації у Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Читайте також: Чому поліція не штрафує "євробляхерів"