"ЗАЗ" розпочав виробництво мобільних офісів

Запорізький автомобілебудівний завод ("ЗАЗ") з метою завантаження існуючих потужностей почав виробництво автомобілів спеціального призначення.
"ЗАЗ" розпочав виробництво мобільних офісів
logo28 жовтня 2019, 09:41
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Перша партія призначена для виконання функцій мобільного офісу на базі автомобільного шасі Sinotruk на замовлення компанії "Нью Арк Україна" (Дніпро).

Читайте також: Права та техпаспорт можна буде перенести у смартфон: відео

"Уже реалізована пілотна партія таких спецавто - 16 од. Очікуємо, що в 2020 році обсяг замовлення цієї техніки складе близько 100 автомобілів. До теперішнього часу подібну техніку на ринку України не пропонує ніхто ", - повідомив агентству" Інтерфакс-Україна" прес-секретар корпорації "УкрАВТО" Дмитро Скляренко.

Автомобіль оснащений дизельним силовим агрегатом потужністю 125 кВт. Його вартість не розголошується. Інших характеристик автомобіля в компанії не надають.

Sinotruk - китайська держкорпорація, один з провідних в цій країні виробників вантажної та спецтехніки.

За даними держреєстру, ТОВ "Нью Арк Україна" зі статутним капіталом 5,5 млн грн спеціалізується на виробництві металевих баків, резервуарів та контейнерів. У числі інших його спеціалізацій - діяльність головних управлінь (хед-офісів), посередницькі і консультаційні послуги. Власником компанії є "Нью Арк Гмбх" (Відень, Австрія), кінцевими бенефіціарами - Борис Фельдман і громадянин Німеччини Сергій Гюттляйн.

Також цікаво: Руки на кермо, або штраф 3200 грн – нові правила для водіїв у Польщі