Запорізький автомобілебудівний завод ("ЗАЗ") з метою завантаження існуючих потужностей почав виробництво автомобілів спеціального призначення.

Перша партія призначена для виконання функцій мобільного офісу на базі автомобільного шасі Sinotruk на замовлення компанії "Нью Арк Україна" (Дніпро).

Читайте також: Права та техпаспорт можна буде перенести у смартфон: відео

"Уже реалізована пілотна партія таких спецавто - 16 од. Очікуємо, що в 2020 році обсяг замовлення цієї техніки складе близько 100 автомобілів. До теперішнього часу подібну техніку на ринку України не пропонує ніхто ", - повідомив агентству" Інтерфакс-Україна" прес-секретар корпорації "УкрАВТО" Дмитро Скляренко.

Автомобіль оснащений дизельним силовим агрегатом потужністю 125 кВт. Його вартість не розголошується. Інших характеристик автомобіля в компанії не надають.

Sinotruk - китайська держкорпорація, один з провідних в цій країні виробників вантажної та спецтехніки.

За даними держреєстру, ТОВ "Нью Арк Україна" зі статутним капіталом 5,5 млн грн спеціалізується на виробництві металевих баків, резервуарів та контейнерів. У числі інших його спеціалізацій - діяльність головних управлінь (хед-офісів), посередницькі і консультаційні послуги. Власником компанії є "Нью Арк Гмбх" (Відень, Австрія), кінцевими бенефіціарами - Борис Фельдман і громадянин Німеччини Сергій Гюттляйн.

Також цікаво: Руки на кермо, або штраф 3200 грн – нові правила для водіїв у Польщі