ZF тестує зовнішню подушку безпеки

Такий "ейрбег" розміщуватиметься на вдерях автомобіля, аби додатково захистити пасажирів.
ZF тестує зовнішню подушку безпеки
logo29 листопада 2018, 07:40
logo0
logo0 хв

Компанія ZF, що є одним з найбільших виробників і постачальників запчастин на конвеєри, представила нову розробку на симпозіумі Airbag 2018 у Мангеймі.

Також цікаво: Audi показала в дії літаючий автомобіль Pop.Up Next: відео

Зовнішня бічна подушка безпеки покликана виконати одразу дві функції. Ця подушка спрацьовує зовні автомобіля і служить додатковою зоною зминання в разі аварії. Випробування показали, що крім того, що вона захищає кузов при зіткненні, тяжкість травмування пасажирів транспортного засобу під час його спрацювання зменшується на 40%.

Думають в компанії і про захист пасажирів безпілотних транспортних засобів. Наприклад, якщо транспортний засіб повністю автоматизовано, то водієві необов'язково перебувати в одному положенні, він може працювати або розслабитися і відкинути спинку назад, а в майбутньому навіть повернути сидіння всередину салону. Тому що утримують системи, такі як подушки безпеки і ремені, повинні бути спроектовані таким чином, щоб захистити людину, не дивлячись на те, в якому становищі він знаходиться. Це означає, змінюється концепція захисту – подушки повинні бути інтегровані в сидіння, пише “За Рулем”. Розробляються адаптивні двоконтурні подушки безпеки, спроектовані таким чином, щоб вони могли підлаштовуватися під габарити водія.

Також цікаво: Це не Fiat 500 і його власнику не потрібні права