![Жовто-блакитну "Таврію" на німецьких номерах помітили в Києві](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202107/31870d69149b3-ef16-41a1-a325-3929d6c7cc2f.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
ЗАЗ-1102 “на бляхах” дійсно приїхав з Німеччини. Володіють нею колекціонери Ірина Денис та Бернд Гартманн з міста Ханенбах, причому у них є ще і “Запорожець”. Познайомилися вони в Україні, а в 2009 році одружилися.
Читайте також: "Прокачуємо" ЗАЗ-1102 "Таврію": необхідний тюнінг
“Таврію” пара спеціально пофарбувала в кольори українського прапора, а на номері авто вказали рік набуття незалежності. На хетчбеку Ірина і Бернд активно подорожують і беруть участь в різних автошоу.