Житель Волині продавав підробну моторну оливу через інтернет-магазин

Марка оливи не оприлюднена, але її неважко впізнати з а фото банки.
Підробка моторної оливи - продаж на Волині через інтернет - Auto24

ФОТО: БЕБ|

Процес вилучення контрафактних олив

logo6 червня, 17:20
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

У Волинській області Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки завершили досудове розслідування щодо волинянина, який продавав контрафактні моторні оливи під виглядом одного з відомих брендів.

Розслідування почалося після того, як до детективів БЕБ звернулись власники бренду, які виявили на ринку підроблену продукцію.

Також цікаво присадки до моторної оливи небезпечні для двигуна

Слідством встановлено, що житель Ковельщини придбав незаконно виготовлені моторні оливи у різному вигляді та пакуванні. Їх підозрюваний реалізовував через інтернет. Таким чином компанії, яка є правовласницею торгової марки, було завдано значних матеріальних збитків.

Під час обшуку у складських приміщеннях співробітники Бюро виявили та вилучили понад 1,5 тисячі літрів фальсифікованої продукції.

Волинянину було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знаків для товарів і послуг, що завдало матеріальної шкоди у великому розмірі). Обвинувальний акт направлено до суду.