Зі Швеції прибув черговий караван спецтехніки

Доволі результативно розпочали жовтень благодійники шведської фундації "Blåljus i Samverkan", котрі прибули до Львова колоною спецтехніки.
Пожежник, рятувальник і парамедик знають, що Україні потрібно - Auto24

ФОТО: Марія Демчина, galinfo.com|

Пожежні автомобілі на шасі Volvo і Sсania не нові, але у доброму технічному стані

logo3 жовтня 2023, 09:30
logo0
logo0 хв

Митну територію України перетнули три пожежні автомобілі і стільки ж карет швидкої медичної допомоги. У Львові відбулася урочиста передача техніки заздалегідь визначеним адресатам.

Так, пожежні автомобілі після держреєстрації стануть на чергування у містах Рівне, Зеленодольськ та Богодухів.

Читайте також Підприємець зі Швеції продав яхту й купив швидкі для України

А ось санітарні машини цільовим призначення відправилися прямо на передову, де у них велика потреба.

Адресне постачання техніки від шведських благодійників для міст України та медичних підрозділів ЗСУ. Фото: Insamlingsstiftelsen Blåljus I Samverkan

Це не перше постачання спецтехніки благодійниками цієї організації. З початку війни, окрім гуманітарних вантажів, шведи передали понад два десятки автомобілів різного призначення. Що необхідно українцям – там знають без підказок, оскільки засновниками згаданої вище благодійної фундації є троє людей – пожежник, рятувальник і парамедик.

"Українці – це наші друзі, і ми не можемо бути осторонь. Бо друзі не чекають, коли біда мине – вони допомагають. Ми не можемо інакше, ми маємо допомагати Україні. Ми – з українцями", – підкреслив на урочистостях дарування машин голова організації Пер Йоганссон.