![Зі старого Hyundai зробили копію Ford Mustang 1969 року](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202107/320539af9e77c-45f3-4f31-86a2-26df403ab086.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Причому, вийшло все не так уже й погано. Так, це не точна копія Форд Мустанг 1969, але вийшло дуже схоже. У авто характерний силует з довгим капотом, круглі фари і знайомий дизайн корми.
Читайте також: Прабабця Octavia: чехи зробили машину за кресленнями 1946 року
Хіба що пропорції переднього звису надто вже великий - це пояснюється передньопривідною компоновкою. Ну і не їде такий Mustang як оригінал, адже мотор залишився від Hyundai Accent.
Проте, клон Ford Mustang готові випускати дрібними партіями на продаж. Оцінили його в 10 тис. доларів.