Реактивна система залпового вогню "Буревій" вже з'являлась у медіа, однак відстріл ракет по окупантах показано вперше.

Підрозділи української реактивної артилерії наносять вогневе враження по противнику з модернізованої РСЗВ “Буревій”.

До цього застосування модернізованих РСЗВ “Буревій” на фронті не були зафіксовані. Лише на початку цього місяця у соцмережах з’явилося відео цієї реактивної системи на шасі Tatra в польових умовах, але без демонстрації бойової роботи.

Тепер відео роботи РСЗВ опублікували в мережі. Ймовірно, це перша відеофіксація роботи української оновленої реактивної системи, яка працює на фронті та завдає втрат окупаційним військам Росії.

Також цікаво військові підлаштували ракетницю на причеп до пікапу

РСЗВ “Буревій” – це українська модернізація реактивної системи залпового вогню “Ураган”, в арсеналі якої є вся наявна номенклатура боєприпасів до РСЗВ БМ-27 калібру 220 мм.

Самохідна пускова установка реактивної системи оснащена цифровою системою управління вогнем, включно із системою обміну інформацією на полі бою. Її представило у листопаді 2020-го року державне підприємство “Шепетівський ремонтний завод”. Машини були доопрацьовані відповідно до вимог Збройних сил України, які були сформовані Центральним НДІ озброєння та військової техніки ЗСУ.В грудні 2021 року Державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод» отримало партію шасі Tatra для виробництва РСЗВ «Буревій».