З’явились перші офіційні зображення Kia Sorento 2024 року

Кросовер середнього розміру отримав нову передню панель і оновлену панель приладів.
Зображення Kia Sorento 2024 року - Auto24

Kia Sorento 2024

logo25 липня 2023, 14:45
logo0
logo0 хв

Ставши свідками дебюту дико оновленого Hyundai Santa Fe 2024 року, ми були готові до великих змін у Sorento. Щоправда, позашляховик Kia середнього розміру проходить лише оновлення в середині циклу, тому модифікації стилю не будуть такими різкими.

Підтяжка обличчя дійсно вносить деякі суттєві візуальні зміни в автомобіль, який все ще виглядав свіжим, враховуючи, що модель четвертого покоління була представлена трохи більше трьох років тому.

Читайте також: Власник Kia Sorento 9 разів міняв двигун по гарантії

На перших офіційних зображеннях Sorento 2024 року видно, що Kia повністю переробила передню панель, щоб розмістити Т-подібні фари з верхньою смугою денних ходових вогнів, що оточує логотип Kia. До речі, значок більше не розташований на решітці, оскільки його було переміщено вниз капота. Решітка має новий вигляд, як і нижній повітрозабірник – вона містить окремі протитуманні фари. Вертикальні повітряні завіси тепер здаються трохи більшими, і ми також помічаємо сріблясту стійку.

Оскільки це оновлення лише в середині циклу, Sorento зберіг бічний профіль, але зі свіжими легкосплавними дисками. Ззаду непомітно перероблені задні ліхтарі мають нову графіку та розміщені спереду, а не окремими блоками, як це було на попередньо оновленій моделі.

Хоча інтер’єр виглядає знайомим, є зміни на панелі приладів. Наприклад, масивні вертикальні вентиляційні отвори в центрі зникли. Вони замінені набагато тоншими вентиляційними отворами, щоб звільнити місце для збільшеного сенсорного екрана інформаційно-розважальної системи.

Південнокорейський бренд також модернізував клімат-контроль, позбувшись дисплея старої школи – блок керування був замінений на ємнісні кнопки, схожі є у EV6 і Sportage. Також є система автентифікації за відбитками пальців, перенесена з інших моделей Hyundai Motor Group, і нові кольори салону: Interstellar Grey, Volcanic S, Brown і Cityscape Green.

У типовій манері Hyundai/Kia/ Genesis це лише розкриття дизайну, оскільки технічні характеристики будуть оприлюднені в середині серпня.