З’явились перші зображення оновлених Škoda Scala та Škoda Kamiq

Обидва автомобілі отримали інноваційний дизайн і технологічні вдосконалення. Світова цифрова прем’єра двох моделей призначена на 1 серпня.
Оновлені Škoda Scala та Škoda Kamiq 2024: перші фото - Auto24

Оновлений Škoda Kamiq

logo18 липня 2023, 19:59
logo0
logo0 хв

Škoda Auto оприлюднила перші офіційні ескізи екстер’єру, що демонструють оновлені версії компактної моделі Scala та міського позашляховика Kamiq. Чеський автовиробник наділив обидві моделі прогресивним дизайном і технологічними вдосконаленнями, а також функціями вищих класів автомобілів.

Читайте також: Skoda розповіла про друге покоління Kodiaq

Технологічні оновлення та модифікації зовнішнього дизайну разом підкреслюють ключові характеристики кожної моделі, такі як динамічна привабливість Scala та міцний зовнішній вигляд Kamiq. Тепер обидва оснащені зміненим дизайном фар, передніх і задніх фартухів і решітки радіатора. Нові легкосплавні диски та написи на дверях багажника завершують оновлення.

Звужені фари та фартухи з бічними крилами для Scala

Тонкі фари Scala простягаються аж до решітки радіатора, підкреслюючи динамічну привабливість автомобіля. Повітрозабірник в новому передньому бампері розділений додатковими бічними крилами. Пофарбовані в колір кузова, вони також знаходяться в дифузорі на оновленому задньому бампері, який оточений кристалічними елементами. Задні ліхтарі тепер мають новий і більш досконалий графічний дизайн.

Динамічний вигляд для Kamiq

Оновлений Kamiq тепер має більшу, вертикальну решітку радіатора, на якій є характерні подвійні планки, що утворюють U-подібну форму внизу. Верхній елемент фірмових розділених фар тепер тонший і з більш виразним дизайном. У передньому бампері пофарбована зона під решіткою радіатора та повітрозабірник підкреслюють ширину автомобіля. Нижче – сріблястий дифузор, який забезпечує захист днища. Задній дифузор складається з широкої верхньої секції чорного кольору та міцної нижньої секції сріблястого кольору. Переглянута L-подібна форма розділених задніх ліхтарів візуально поєднується з відбивачами, які також мають L-форму.

1 серпня відбудуться світові цифрові прем’єри нових Scala та Kamiq, де їх покажуть повністю.