Злодії пошились у дурні, вкравши поліцейську машину-пастку

На своєму шляху до в'язниці вони встигли заїхати на МакДрайв, та поласувати бургерами їм не випало.
Злодії пошились у дурні, вкравши поліцейську машину-пастку
logo20 листопада 2018, 12:10
logo0
logo0 хв

Кілька днів тому поліція міста Абботсфорд у Канаді затримала трьох горе-крадіїв, що обрали для угону не ту машину – молоді невігласи поцупили “бейт кар”.

Також цікаво: Жахлива аварія на Гран Прі Макао – болід пролетів над трасою: відео

У кількох штатах США та провінціях Канади поліцейські мають автопарки спеціальних автомобілів, котрі називаються bait car або hot car чи trap car. Це машини-пастки, обладнані системою відеоспостереження, аудіо-зв’язком, GPS-трекером та системою дистанційного керування. Вони призначені для відлову автовикрадачів та злодіїв, що цуплять речі з машин.

Саме таку машину уподобали собі троє молодих людей – хлопець та дві дівчини, що вирішили трохи покататись. дівчина на передньому сидінні раділа, що тепер у них з’явилась машина і життя повернулась на краще. Вже за кілька хвилин після викрадення компанія вирішила попоїсти у ресторані швидкого харчування. Для поліцейських це стало пречудовою можливістю для арешту.


Копи нагодились дуже швидко, тож молоді люди ще не встигли отримати своє замовлення і усе, чим злодії-невдахи змогли поласувати, став прощальний поцілунок.

Також цікаво: Бурова компанія Ілона Маска закінчила проходку першого тунелю під Лос-Анджелесом