2,1 мільярда доларів за день заробив Ілон Маск на своїх акціях

Генеральний директора Tesla придбав 1,69 мільйона опціонів по $350 за акцію, у той час як їхня вартість на біржі сьогодні становить $1594.
2,1 мільярда доларів за день заробив Ілон Маск на своїх акціях

ФОТО: The Telegraph|

Ілон Маск заробив 2,1 мільярда доларів за день

logo22 липня 2020, 10:13
logo0
logo0 хв

Завдяки тому, що середня ринкова вартість Tesla перевищила 150 мільярдів доларів протягом шести місяців, Ілон Маск отримав можливість придбати частину акцій своєї компанії за вигідною ціною.

Також цікаво: Toyota представила новий логотип і дизайн бренду

Вже вдруге Маск скористався можливістю і викупив частину акцій своєї компанії. Загалом законодавством передбачено можливість проводити подібні операції лише 12 разів.

Загальна капіталізація бренду Tesla наразі приблизно на 300 мільярдів доларів вища, за будь-якого іншого автовиробника світу. Фактично, Tesla коштує дорожче за Volkswagen, Toyota та Hyundai разом узяті. Це незважаючи на те, що акції Tesla у вівторок впали в ціні майже на 5%.

Та навіть прибуток Ілона Маска тьмяніє перед сумою, яку заробив за один день гендиректор Amazon Джефф Безос: акції компанії у понеділок підскочили в ціні на 7%, а бізнесмен став багатшим на 13 мільярдів доларів. За повідомленням Bloomberg, до 2026 року Безос стане першим трильйонером у світі.

Дивіться також: Що змінилось на ринку електромобілів та гібридів останнім часом