4 автовиробники мають намір врятувати Fisker

Fisker опинилась за крок до банкрутства. Після невдалих переговорів з Nissan, керівництво компанії швидко знизила ціни на лінійку позашляховика Ocean, аби звільнити склад вже наявних автомобілів та покрити борги завдяки прибутку.
Одразу декілька автомобільних компаній хочуть придбати акції Fisker - Auto24

ФОТО: Fisker|

Fisker Ocean

Посилання скопійовано!
logo30 квітня, 19:05
logo0
logo0 хв

Однак, як повідомляє Business Insider, генеральний директор Хенрік Фіскер шукає способи врятувати компанію й здається, вже знайшов рішення. Повідомляється, що минулого тижня він провів велику зустріч зі співробітниками компанії й повідомив їй, що 4 автовиробники зацікавлені у придбанні частки компанії.

Читайте також: Fisker розпродує свої авто напередодні банкрутства

«У нас дійсно є чотири автомобільні компанії, які підписали NDA. Однак їм, очевидно, потрібен час, щоб досягти певної старанності» - сказав Фіскер своїм співробітникам під час зустрічі.

Які саме компанії мають намір придбати акції Fisker, не повідомляється. Проте відомо, що Nissan точно не буде однією з них, адже переговори про угоду на суму близько 400 мільйонів доларів остаточно зірвались.

Подейкують, що Хенрік Фіскер особисто заявив працівникам, що вже відмовив одній компанії, бо та пропозиція була “недостатньою”. Попри це, інтерес з боку Nissan залишається невизначеним, адже обидві компанії не робили жодних офіційних заяв.

Також цікаво: Nissan показав два концептуальні седани

Очікується, що доля Fisker вирішиться в найближчі кілька тижнів й незабаром ми зможемо дізнатись чи залишиться автовиробник на плаву, чи все ж його застане банкрутство.