Fisker розпродує свої авто напередодні банкрутства

Виробник електрокарів Fisker оголосив грандіозні знижки на власну модель Ocean. Напередодні компанія зупинила виробництво автівок через брак коштів і опинилася на межі банкрутства.
Fisker оголосив грандіозний розпродаж електромобілів Ocean через загрозу банкрутства  - Auto24

ФОТО: з відкритих джерел|

Fisker Ocean

logo1 квітня, 14:40
logo0
logo0 хв

Компанія Хенріка Фіскера пішла на такий крок, аби хоча б тимчасово покрити величезну фінансову діру та кризову ситуацію. Тепер Fisker розпродує свої складські запаси, щоб позбавитися від вже зібраних кросоверів Ocean.

Читайте також: Електричний кросовер Fisker Ocean представлений у серійному вигляді

Отриманим прибутком планують покрити існуючі борги. Щоправда, ситуація виглядає критичною, а покупці, які раніше придбали кросовер, не оцінили такий крок – знижки на модель Ocean становлять майже половину вартості.

Відтепер електрокросовер є одним з найдешевших електромобілів в Північній Америці. Базова комплектація Sport подешевшала на 14 000 доларів й тепер коштує $27 299. Середня комплектація Ultra отримала знижку у 18 000 доларів й зараз продається з цінником в $37 299, а топова версія Extreme пропонується за 39 799 доларів – знижка одразу у 40%.

Також цікаво: П'ятимісний кабріолет 2026 Fisker Ronin може спричинити бум попиту через малий тираж

Ситуація для компанії критична, тому вона сподівається, що цей крок виправдається й схоже, що Fisker більше не хвилює побоювання нових клієнтів, що невдовзі машини залишаться без гарантії та сервісної підтримки.