Алею Героїв Небесної Сотні не будуть відкривати для проїзду

Початок вулиці Інститутської (Алею Героїв Небесної Сотні) не будуть відкривати для проїзду автомобілів.
Алею Героїв Небесної Сотні не будуть відкривати для проїзду
logo10 жовтня 2019, 10:46
logo0
logo0 хв

Кілька днів тому екс-директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович був дуже стурбований можливим відкриттям проїзду Алею Героїв Небесної Сотні.

Читайте також: Коли і для чого центр Києва зроблять пішохідним

Втім, столична влада і не планує відкривати проїзд Алею Героїв Небесної Сотні. Офіційне повідомлення Київської міської державної адміністрації це підтверджує. "Розповсюджена деякими ЗМІ інформація щодо планів столичної влади нібито відкрити для руху транспорту Алею Героїв Небесної Сотні (колишній початок вул. Інститутської) не відповідає дійсності. Ні мер столиці Віталій Кличко, ні жоден з підрозділів КМДА не ініціював подібного рішення", повідомляють на офіційному сайті КГГА.

Навпаки, столичні чиновники виступають за створення пішохідної зони в центрі столиці. Заступник директора департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Дмитро Рахматуллін висловив своє бачення створення великої пішохідної зони. На його думку вона повинна просинатись від Бессарабському ринку і до монумента Батьківщина-Мати.

Також цікаво: Призначено нового голову Укравтодору з 20-річним стажем