Американські "Абрамси", "Бредлі" та "Страйкери" підсилять ЗСУ

Під завершення робочого тижня Міністерство оборони США оголосило про сформований для України 57-й за відліком пакет допомоги на суму 400 мільйонів доларів.
В Україну США відправляє великий пакет техніки та озброєння - Auto24
logo11 травня, 09:30
logo0
logo0 хв

Повідомлення про додаткову безпекову допомогу для задоволення критичних потреб України в сфері безпеки та оборони з’явилося на офіційному сайті Пентагону за київським часом увечері 10 травня.

В списку масштабний перелік боєприпасів, зброї, а також техніки – важких броньованих бойових гусеничних та колісних машин, у т.ч. ППО з сегмента ураження, радіолокаційного спостереження та розвідки.

Читайте також Яка техніка буде передана в черговому транші США для України

Також в переліку є значна кількість бронетранспортерів середньої та легкої розмірних груп, транспортної колісної техніки, причіпних систем.

У бронетанковій групі значаться танки Abrams, Т-72Б, бойові машини піхоти машини групи вогневої підтримки Bradley, бронетранспортери Stryker, M113, броньовані машини безпеки M1117.

Читайте також Німецька військова техніка посилила ППО та механізовані підрозділи ЗСУ

Передадуть протимінно-стійкі транспортні засоби із захистом від засідки MRAP, є багатоцільова колісна транспортна техніка (HMMWV), легкі тактичні автомобілі, вантажівки та причепи для перевезення важкої техніки, командно-штабні машини, паливозаправники тощо.

Окрім узагальненого повідомлення про новий пакет постачання, Міністерство оборони випустило "Інформаційний бюлетень із переліком останньої допомоги США в галузі безпеки Україні". Повний список з семи розділів можна переглянути в оригіналі за цим посиланням.