Apollo розпродала усі гіперкари по 2,71 мільйони доларів

Німецький виробник суперкарів повідомив, що усі 10 машин Intensa Emozione знайшли своїх власників.
Apollo розпродала усі гіперкари по 2,71 мільйони доларів

ФОТО: Apollo|

Усі 10 Apollo Intensa Emozione розпродані

logo9 жовтня 2018, 16:35
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Новий гіперкар Apollo Intensa Emozione, котрий буде випущений лімітованою серією у 10 екземплярів, вже не купиш ні за які гроші – увесь тираж розпродано.

При чому середня вартість автомобіля виявилась помітно вищою, за початкову. Так, стартовим цінником для Apollo Intense Emotion (IE) була сума у 2,6 млн доларів, однак замовники не скупились на опції, тож середня вартість одного автомобіля склала 2,71 млн.

Також цікаво: Aspark Owl: японці назвали ціну та почали прийом замовлень

Фото: Apollo Intensa Emozione / Apollo

Нагадаємо, Apollo Intensa Emozione – нова модель німецької марки. Гцперкар оснащується 6.3-літровим V12, що забезпечує прискорення до сотні за 2,7 секунди та максимальну швидкість у 333 км/год.


Власники цієї моделі можуть прийняти участь у перегонах Apollo Time Attack, долучатись до роботи над деталюванням власного автомобіля, а також матимуть право першими замовити наступні автомобілі марки, у тому числі суперкар Arrow.

Компанія Gumpert Sportwagenmanufaktur GmbH наприкінці 2015 року змінила власника та була перейменована в Apollo Automobil GmbH. Засновник компанії та головний творець автомобілів Роланд Гумперт залишився, але тепер займає посаду головного інженера.

Також цікаво: Ferrari Monza SP1 та SP2 – нові ікони марки