Характеристики суперкара початкового рівня, яким є McLaren 570 S в лінійці виробника, сьогодні вже не такі вражаючі, як у 2015 році, коли цей автомобіль з'явився на світ. Сам виробник вже готує гібридного наступника для цього спорткара, а тим часом тюнери провели над ним пекельну роботу, щоб зробити його знову цікавим для покупців.

Німецькі тюнери додали британському суперкару 96 кінських сил потужності, збільшили крутний момент та “підкували копита”.

Також цікаво: На Закарпатті продають монстр-трак ГАЗ за 25 тисяч євро

3,8-літровий V8 з подвійним турбонаддувом, що тепер продукує пекельні 666 кінських сил, прискорює автомобіль до першої сотні за 2,9 секунди – це надзвичайний показник для дорожнього автомобіля із заднім приводом. Для досягнення 200 км/год суперкару знадобиться ще 5 секунд, а максимальна швидкість авто сягає поважних 334 км/год.

Щоб досягти цих цифр, спеціалісти Pogea оснастили McLaren новою вихлопною системою від власної компанії MONSTERexhaust, з перехрещеними під днищем трубами та двома електричними високошвидкісними клапанами, що динамічно керуються через CANBUS, що дозволяє системі вписуватись у межі еко-нормативів стандарту EURO6 і TÜV у всіх режимах руху.

Набір каталізаторів HJS 200cpsi, інкапсуляція трубопроводів і нова вихлопна система з теплоізоляцією, разом із системою управління двигуном Stage II доповнені комплектом підвіс ки від KW та спортивними шинами Michelin Pilot Sport 4S на 20-дюймових легкосплавних дисках Pogea Jules.


Увесь комплект тюнінгу коштує у Німеччині 11 000 євро – сущі копійки для власника McLaren.

Також цікаво: Nissan GT-R відправили на бездоріжжя у всеозброєнні