Audi має намір відмовитись від Q8 e-tron

Через низький попит Audi планує достроково припинити виробництво Q8 e-tron і Q8 Sportback e-tron. Компанія також хоче реструктуризувати завод у Брюсселі, що займався виробництвом електричного кросовера, проте, за повідомленнями інсайдерів, він може бути закритий.
Audi планує припинити виробництво  Q8 e-tron - Auto24

ФОТО: Audi|

Audi Q8 e-tron

logo10 липня, 12:50
logo0
logo0 хв

Як передає Carscoops, компанія підтвердила, що розглядає дострокове припинення виробництва. Як заявляє Audi - цей крок є результатом «глобального зниження замовлень клієнтів у сегменті електромобілів класу люкс».

Читайте також: Audi інтегрує ChatGPT в моделях, випущених після 2021 року

До того ж на зниження попиту на електричний кросовер суттєво вплинув менший Q6 e-tron, адже він сучасніший та пропонує більший запас ходу, ніж Q8 e-tron. Автовиробник також заявив, що на заводі в Брюсселі, існують «давні структурні проблеми». Йдеться про високі витрати на логістику та невдале розташування заводу поблизу центру міста.

«Компанія почала процес консультацій відповідно до бельгійського законодавства з питання реструктуризації заводу. У цьому процесі керівництво обговорює рішення для подальших дій разом із відповідальними соціальними партнерами. Це також може включати припинення діяльності, якщо альтернативи не буде знайдено», — йдеться у заяві Audi Brussels.

Також цікаво: Volkswagen пересаджує топменеджерів з Porsche на Volkswagen та Audi

Однак, попри те, що створюється враження, ніби компанія вирішила припинити випуск Q8 e-tron і закрити фабрику, генеральний директор Audi Brussels Фолькер Германн підкреслив: «Оголошення не означає, що рішення було прийнято».