На чому їздить президент Білорусі: автопарк Лукашенко

Нещодавно у гаражі білоруського лідера прописався Mercedes-Benz S600 Pullman Guard W222 за 1,4 млн евро, є, як мінімум один сучасний Rolls-Royce та пара класичних, але переважна більшість техніки далека від сучасного розуміння "розкішного автомобіля".
Автопарк президента Білорусі – фото – на чому їздить Лукашенко
logo12 серпня 2020, 17:11
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Лімузин Mercedes-Benz S600 Pullman Guard W222 броньований за стандартом VR9, тобто витримує попадання з автомата та снайперської гвинтівки і захищений від вибуху 15 кіло тротилу. Такий автомобіль є у багатьох лідерів держав, а нещодавно з’явився в Олександра Лукашенка.

Читайте також: Протести в Білорусі можуть призвести до подорожчання автомобільного пального в Україні

Однак це офіційний автомобіль з державного автопарку Лукашенка, а в його приватній колекції є ще кілька цікавих машин. Фото автомобілів з’явились у Telegram-каналі nexta-tv, повідомляє ТопЖир.

Фото: автопарк Лукашенко / Генадій Можейко/ТопЖир

За чутками, Лукашенко володіє одразу трьома купе Rolls-Royce Phantom, один з яких потрапив на фото. Також у гаражі “Бацьки” є пара старовинних Rolls-Royce Silver Dawn 50-х років. Президент Білорусі також є власником кабріолета Chevrolet Impala 1958 року та набору радянської техніки. В числі останніх: броньований лімузин ЗІС-115 та сучасніший ЗІЛ-41045, ГАЗ-М20, Москвич-2140 і ГАЗ-69.

Також цікаво: Київські вулиці перекриватимуть через зйомки фільму з Жан-Клод Ван Даммом