Авторинок України: підраховано підсумки травня

12 травня сервісні центри МВС почали відновлювати свою роботу, однак напливу новоспечених власників не спостерігається.
Авторинок України: підраховано підсумки травня

ФОТО: avto.km.ua|

Ринок нових легкових автомобілів в Україні

logo1 червня 2020, 09:59
logo0
logo0 хв

Протягом травня українці придбали і зареєстрували близько 6 тис. нових машин, повідомляє Укравтопром. Падіння склало близько 15 відсотків.

Читайте також: Середній строк виплат страхових компаній – 69 днів

З 12 травня сервісні центри МВС почали відновлювати свою роботу. До цього часу зареєструвати новий автомобіль можна було виключно у чергових СЦ електронними каналами зв’язку.

Найпопулярнішою маркою на ринку нових легкових автомобілів у травні, як і торік, стала Toyota. Протягом місяця 1026 автомобілів цієї японської марки поповнили український автопарк. Однак, від свого минулорічного результату Тойота відстала на 17 відсотків.

На другому місці знову Renault, в активі якої 851 реєстрація, що на 12% менше, ніж торік. Третя позиція і 51 відсоткове зростання у KIA, автомобілі якої обрали 671 автомобіліст. Ріст попиту на автомобілі KIA підняв вгору у травневому рейтингу цю корейську марку відразу на дві сходинки.

На четвертому місці – Skoda, котра роком раніше обіймала шосте місце. Але, незважаючи на підйом у рейтингу, показник впав на 9% – до 289 одиниць.

Завершує п’ятірку лідерів травня з результатом 270 зареєстрованих авто – Mercedes-Benz. Травневий попит на автомобілі німецької марки в Україні зріс на 71%.

Бестселером місяця став автомобіль KIA Sportage з результатом – 593 реєстрації.

Загалом, за перші п’ять місяців 2020 року свої перші реєстраційні номери отримали майже 30 тис. легкових автомобілів, що на 7% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Читайте також: Перед оголошенням банкрутства керівництво Hertz виписало собі премій на 16 мільйонів доларів