Bentley Bentayga Speed – офіційно найшвидший серійний позашляховик на планеті

Максимальна швидкість у 306 км/год і прискорення до першої сотні за 3,9 секунди!
Bentley Bentayga Speed – офіційно найшвидший серійний позашляховик на планеті

ФОТО: Bentley|

2019 Bentley Bentayga Speed

logo15 лютого 2019, 13:51
logo0
logo0 хв

Компанія Bentley не дарма має у своєму логотипі крила – автомобілі марки особливої серії Speed дійсно літають, хоч і не в повітрі. Новий крососвер Bentayga Speed не став виключенням.

Також цікаво: Lamborghini представила гоночний Urus ST-X

Bentayga Speed ​​оснащується оновленим 6-літровим двигуном W12, котрий продукує 635 к.с. потужності, забезпечуючи люксовому кросоверу прискорення від 0 до 100 км/год ща 3,9 секунди. Максимальна швидкість кросовера, за даними виробника, становить 306 км/год.

Фото: 2020 Bentley Bentayga Speed / Bentley

Спроектований і виготовлений вручну в Великобританії Bentley Bentayga Speed має особливий вигляд, завдяки 22-дюймовим дискам з унікальним дизайном і трьома видами покриття на вибір, затемненим фарам головного світла, чорним решіткам, накладкам на пороги та спойлеру. Підкреслюють особливість моделі емблеми Speed.


Повнопривідний Bentayga Speed ​​оснащується електронною системою блокування диференціала, а також системою Drive Dynamics, яка дозволяє обирати один з восьми режимів водіння. Підвіска автомобіля стала жорсткішою, також творці змінили звучання вихлопу.

Також цікаво: Італійці беруться збудувати електричний гіперкар з нейроінтерфейсом за 150 тисяч євро