До 2026 року лінійка британського автовиробника складатиметься виключно з гібридів та електрокарів, а до 2030 року на 100% складатиметься з електромобілів. Перший чистий електрокар марка випустить вже у 2025 році.

Компанія Bentley, котра минулого року справила сторічний ювілей, представила стратегію розвитку на найближче десятиліття. На британську марку, що славиться своїми потужними моторами V12 та V8, чекають кардинальні зміни.

Також цікаво: Італійці випустили конкурента Rolls-Royce Phantom і Cullinan в одному флаконі: фото

Bentley готує масштабну електрифікацію модельного ряду, ряд екологічних ініціатив та перехід на матеріали не тваринного походження у рамках стратегії Beyond100. Близько 55 відсотків власників Bentley, згідно з опитуванням, готові купити електричний Bentley у найближчі п'ять років.

Голова Bentley Едріан Холлмарк заявив, що до 2026 року всі моделі компанії будуть або бензоелектричними гібридами, або чистими електромобілями. А до 2030-го року уся лінійка марки буде повністю електричною. У 2025 році Bentley має намір представити платформу для електричних моделей, а також запропонує зручне рішення для зарядки батарей.

Провісником електричних Bentley можна вважати футуристичний EXP 100 GT, який дебютував влітку 2019 року. Концепт оснастили чотирма електромоторами і тягової батареєю, яка забезпечує запас ходу близько 700 кілометрів.

Холлмарк не підтвердив появу наступника флагманської моделі Mulsanne, навіть у вигляді електромобіля, оскільки керівництво компанії наразі не бачить перспектив росту для сегменту представницьких седанів вищого класу.


Фото: концепт Bentley EXP 100 GT / Bentley