"Бюджетний" Lexus LBX почав продаватись в Україні

Вартість кросовера Lexus LBX, створеного для європейського ринку, стартує від 1 564 989 грн, тобто 39 125 доларів США. Для преміального кросовера це досить приваблива ціна.
Lexus LBX: ціна в Україні - Auto24
logo16 травня, 12:50
logo0
logo0 хв

Lexus LBX створений спеціально для європейського ринку, поєднала у собі інноваційні дизайнерські рішення з традиційними підходами. Розробники втілили в Lexus LBX усі стандарти якості Lexus, розкривши у деталях філософію гостинності Омотенаші. Результатом кропіткої праці став розкішний Lexus LBX, який може стати першим Lexus для тих, хто хоче відчути всі переваги преміального авто.

Також цікаво Lexus оновив NX

Зовні Lexus LBX виглядає компактним і водночас хижим. Решітка радіатора має цілісну трапецієподібну форму і плавно переходить у лінії кузова. Експресивного візуального ефекту додають інтегровані денні ходові вогні та фари, виконані за креативним ескізом.

Яскравий екстер’єр — це не все, чим дивує Lexus LBX. Інтер’єр нового автомобіля також отримав добре підібрані деталі. Загальне облаштування салону з великими вікнами не лише створює враження збільшеного простору, а й забезпечує водієві оглядовість. Для меломанів Lexus LBX оснащений аудіосистемою Lexus Premium із шістьма динаміками.

Ще одна видатна особливість Lexus LBX — це ефект цілковитого зв’язку між автомобілем та водієм. Навколо водійського сидіння компактно розташовані всі елементи управління. Зручна посадка — зручна їзда.

Lexus LBX оснащений гібридною самозарядною системою із надлегким 1,5-літровим трициліндровим двигуном. Максимальна безшумність, мінімум фонових подразників та стрімкий рух уперед — все, що потрібно для комфортної подорожі.

За безпеку поїздки відповідає система допомоги водію Lexus Safety System+ останнього покоління, яка мінімізує потенційні загрози під час поїздки і подбає про спокій водія та пасажирів.

Нагадаємо, що Lexus готує нове спортивне купе