BMW розробив навігатор для власних мотоциклів, який "дружить" зі смартфонами

Новий навігатор триматиме у полі зору прокладений маршрут, зберігатиме у пам’яті попередні поїздки з оновленням даних дорожньої карти і синхронізується за обліковим записом з гаджетами власника.
BMW ConnectedRide Navigator: опис, фото - Auto24

ФОТО: BMW Group|

ConnectedRide Navigator встановлюється у тримач, фіксується затискачем і блокується ключем від мотоцикла

logo8 вересня 2023, 21:51
logo0
logo0 хв

Виробник мотоциклів BMW Motorrad розробив для своєї двоколісної техніки власний навігатор ConnectedRide. Кожне оновлення можна здійснювати безпосередньо через системи BMW Motorrad. Як і в смартфоні, в ньому можна оновити функції і карти, які згодом надійдуть для цього пристрою.

Прилад не обов'язково підключати до комп'ютера. А ось онлайн-з’єднання для передачі даних через WLAN або SIM-карту необхідне. Використовуючи особистий ідентифікатор BMW ID, усі маршрути, записи та планування маршрутів синхронізуються між навігатором і додатком BMW Motorrad. Ці дані також будуть доступні в додатку BMW Motorrad у будь-який час і з будь-якого місця.

Читайте також BMW Motorrad представляє електричний міні-байк Concept CE 02

Дуже яскравий 5,5-дюймовий сенсорний дисплей забезпечує оптимальне читання навіть під прямими сонячними променями. ConnectedRide добре поєднується з дисплеями мотоциклів.

Графічний дизайн і взаємодія з користувачем дозволяють інтегрувати в операційну концепцію TFT-екран і BMW Motorrad ConnectedRide Navigator. Дисплеї також узгоджені один з одним щодо інтенсивності світла, відбиття та антиблікового покриття.

Навігатор заряджається через бортову мережу BMW. Крім того, його можна миттєво зарядити за допомогою кабелю USB-C із зарядним струмом до 2,4 А, який входить у комплект. Фото: BMW Group

ConnectedRide Navigator є частиною MyBMW Cloud. Відповідно, користувач може увійти в навігатор зі своїм обліковим записом MyBMW, підключивши пристрій до BMW Cloud, де він зможе синхронізувати свої заплановані маршрути, у т.ч. якими їздив раніше, і багато іншого.

Читайте також BMW Motorrad - самокерований мотоцикл, який чудово входить у повороти і вміє зупинятися

Апаратне та програмне забезпечення нового навігатора BMW Motorrad ConnectedRide Navigator сумісно з усіма мотоциклами BMW, випущеними з 2014 року, якщо вони мають мультиконтролер.

Усіма функціями смартфона, зокрема медіа-додатками, такими як Spotify і функціями телефону, можна централізовано керувати та координувати за допомогою нового ConnectedRide. Зокрема, користувач може контролювати основну гучність як для всіх джерел, так і окремо для кожного.

Користувач може планувати індивідуальний маршрут для навігатора на будь-якому кінцевому пристрої (додаток BMW, браузер ПК тощо), який потім стає доступним на будь-якому зареєстрованому кінцевому пристрої. Фото: BMW Group

Усі інші кінцеві пристрої, такі як шоломи водія та пасажира, а також смарт-окуляри BMW Motorrad ConnectedRide також можна підключити до навігатора через Bluetooth і відповідним чином керувати ними. Особисті контакти, що зберігаються на смартфоні, можна використовувати безпосередньо на навігаторі для телефону та функцій маршрутизації.

Читайте також Мотоцикли купують вже не так активно

Новий навігатор BMW Motorrad ConnectedRide Navigator буде доступний з 1 листопада 2023 року. Цінник на цей гаджет поки не оголошено. Вочевидь, його слід чекати безпосередньо перед початком продажу.