BMW вважає Ілона Маска прикладом для наслідування

Один з топ-менеджерів баварської марки переконаний, що для успіху на ринку електрокарів, BMW потрібно робити те ж саме, що й Tesla.
BMW вважає Ілона Маска прикладом для наслідування

ФОТО: hu.ign.com|

Ілон Маск потрібен BMW для успіху у сегменті електрокарів

logo24 січня 2019, 16:00
logo0
logo0 хв

Керівник виробничої ради компанії BMW Манфред Шох заявив, що вважає за потрібни для своєї компанії йьт шляхом, прокладеним Ілоном Маском, якщо хоче здобути успіх на ринку електрокарів.

Читайте також: Женевський автосалон 2019: головні прем'єри весни

Суть полягає в тому, що для потокового виробництва електрокарів найважливішим на сьогодні є питання тягових батарей. Tesla процвітає завдяки власним заводам з виробництва батарей Gigafactory та партнерству з Panasonic.

Манфред Шох заявив, що рішення Ілона Маска зосередитись на виробництві акумуляторів для електрокарів заслуговує на високу оцінку. Крім того, співпраця з провідним постачальником акумуляторів – компанією Panasonic, також заслуговує похвали.

“Tesla набагато перевершила всіх інших автовиробників в області електромобілів. Це дійсно єдиний процвітаючий виробник електрокарів на сьогодні, хоча компанія щосили намагається втриматись на плаву. Інвестиції в майбутнє були колосальними і тільки тепер Tesla, нарешті, починає покривати свої величезні витрати”, – зазначив пан Шох у інтерв’ю.

На думку Манфреда Шоха, баварський бренд повинен йти тим же шляхом, якщо BMW прагне домогтися таких же успіхів у виробництві повністю електричних моделей. Менеджер також додав, що вважає партнерські відносини компанії BMW з Tesla і зокрема з Ілоном Маском – потрібним кроком для забезпечення світлого майбутнього BMW як виробника електрокарів.

Також цікаво: 10 найдорожчих автомобілів, проданих аукціоном Barrett-Jackson цього року