Бронемашини Roshel ремонтують в Україні, на черзі - виробництво

Гендиректор канадської компанії Roshel Smart Armored Vehicles Роман Шимонов розповів про плани розгортання виробництва бронетехніки Senator в Україні та українських біженців у Канаді.
Броньовики Roshel Senator в Канаді роблять біженці з України  - Auto24

ФОТО: Roshel|

Нова модифікація бронетранспортера Roshel Senator, розроблена з врахуванням набутого досвіду експлуатації техніки на війні в Україніі

logo13 травня, 20:47
logo0
logo0 хв

За словами Романа Шимонова, компанія вже має кілька майстерень по всій Україні. Там надають послуги з ремонту й технічного обслуговування автомобілів. Крім того, Шимонов заявив, що Roshel має намір розпочати виробництво бронетехніки в Україні.

"Ми на завершальній стадії плануємо локалізувати частину нашого виробництва в Україні", – уточнив Шимонов.

Є й інші напрацювання на шляху удосконалення машин. Виняткова продуктивність канадських автомобілів в Україні значно підвищила авторитет виробника, що призвело до запитів з кількох країн-пожертвувачів. Загалом завод ще наприкінці минулого року поставив Києву понад 1000 одиниць "Сенаторів".

Читайте також Канадська Roshel адаптувала бронеавто під потреби ЗСУ

Вирішальним моментом для Roshel стало створення спеціальної команди для аналізу, реєстрації та вирішення будь-яких несправностей або необхідних удосконалень в автомобілях: суворі реалії війни в Україні вимагали адаптації й розробники постійно оптимізували та вдосконалювали транспортні засоби, щоб протистояти висхідним загрозам.

Завдяки великим партіям заявок та тиражів для постачань в Україну вдалося не лише оптимізувати виробництво, наростити темпи випуску, але зменшити вартість машин. Скажімо, в торішньому пакеті канадського уряду на 200 одиниць бронетранспортерів Senator для України кожен автомобіль обійшовся у 460 000 доларів, загальна вартість сягнула 92 млн доларів. Два роки тому повідомлялося про цінник у 500 000 доларів. Той контракт був достроково виконаний і доставлений в Україну.

Взагалі ціна за одиницю нині залишається відносно стабільною, попри подальші зусилля щодо зниження витрат у виробництві. Не випадково Держдепартамент США обрав Roshel єдиним постачальником MRAP в Україну.

Читайте також В Канаді випустили Roshel Senator MRAP та випробували броню на міцність: відео підриву машини

Є ще одна цікава новина. За словами Романа Шимонова, на заводі Roshel у Канаді працюють понад 200 українських біженців. Вони вже отримали унікальний досвід роботи. Багато з них прагнуть повернутися в Україну та продовжити виробництво продукції Roshel у своїй країні, сприяючи розвитку української економіки та посилюючи там операційну присутність компанії.

Фото/відео: Roshel