Бронепарк бригади "Лють" суттєво розширився бойовими транспортерами М113

Вітчизняний виробник броньованих машин компанія "Українська бронетехніка" відправила бійцям штурмової бригади "Лють" бронетранспортери М113.
Легендарні бойові транспортери М113 прийшли в автопарк штурмової бригади "Лють" - Auto24

ФОТО: Скриншот Авто24|

Транспортування бронетранспортерів М113 для штурмової бригади "Лють"

logo7 червня, 15:30
logo0
logo0 хв

Відео про транспортно-логістичну операцію УБ розмістила на своїй сторінці в Facebook. За 38 секунду хронометража відеонарізка дає уявлення про те, як ця партія транспортної допомоги порадує наших захисників: кожна з п’яти фур транспортує у війська по дві бронемашини.

І хоча всі машини вкриті захисними чохлами на час транспортування, одна фура йшла з відкритими для огляду бронетранспортерами. Там видно, що техніка покрита свіжою фарбою, має гарний зовнішній вигляд, що притаманно машинам після капітального ремонту чи глибокого сервісного обслуговування.

Читайте також Що говорять українські військові про бронетранспортер М113

У короткому супровідному тексті до відео "Українська бронетехніка" наголошує, що "сьогодні це одна з найрозповсюдженіших бойових машин у світі. Зараз стоїть на озброєнні 44 країн. За більше ніж півстоліття виготовлено 80 тисяч її одиниць у понад 40 модифікаціях".

У згаданій вище штурмовій бригаді "Лють" бронетранспортери М113 вже допомагають виконувати бойові завдання на лінії зіткнення. Тепер парк цих машин буде розширено

Вага бронетранспортера — 11 440 кг, на ньому можуть пересуватися двоє членів екіпажу та 11 десантників. Потужність двигуна М113 — 265 к.с., швидкість — 61 км/год.

Читайте також Медичних евакуаційних броньовиків М113 стане ще більше: Міноборони розкрило дані

Броня забезпечує круговий захист від куль калібру 7,62 мм. Щоправда, лобова частина товстіша, витримує кінетику куль 12,7 мм.

Щодо озброєнь, то воно штатне стрілецьке, складається з одного 12,7-мм кулемета Browning M2 з можливістю встановлення додаткового захисту стрілка у турелі. При потребі М113 можна озброїти автоматичним гранатометом Mk 19 або протитанковими комплексами M47 Dragon чи BGM-71 TOW.