У 2012 році автомобіль був проданий за $341 000 на аукціоні RM Sotheby’s. Нині машину виставили за один мільйон доларів – справжній грабіж!

Сумнозвісний бос мафії Аль Капоне доклав руку до розробки свого Cadillac Town Sedan 1928 року випуску, зокрема, його індивідуальна комплектація передбачала могутній шар бронювання по всьому кузову.

Також цікаво: "Чорний Бумер", у якому вбили легендарного репера Тупака, продають у Лас-Вегасі

Компанія Celebrity Cars з Лас-Вегасу виставила броньований седан на продаж з надзвичайно високим цінником у мільйон доларів. Останнього разу автомобіль легендарного гангстера був проданий у 2012 році за 341 тисячу доларів і з того часу не реставрувався, що викликає справедливе запитання про потроєння цінника. Продавець не дає пояснення.

Чим цікавий цей автомобіль, крім свого першого власника? Це один з перших броньованих на замовлення автомобілів у світі, віконні шибки мають товщину 25 мм, а задне вікно опускається, аби охоронці мафіозі могли відстрілюватись від переслідувачів. Бічні вікна також могли швидко опускатись і підійматись для зручності ведення вогню на ходу. Під темно-смарагдовим кузовом ховається 1360 кілограмів сталевої броні.

Під капотом встановлений 90-сильний V8 об’ємом 5,6 літра. В пару йому поставлений триступеневий “автомат”. На одометрі броньованого “Каділлака” 1111 миль (1788 км), оскільки більшу частину свого життя він провів у музеях та приватних колекціях. Аукціонний дім RM Sotheby’s зміг відстежити історію автомобіля від 1932 року.

Фото: Cadillac Town Sedan, що належав Аль Капоне / Autoblog/RM Sotheby’s

За легендою, Капоне заплатив за свій особливий Cadillac Town Sedan вдвічі більшу ціну, ніж йому назвали, та ще й залишив щедрі чайові у 10 доларів одному з працівників – сьогодні це еквівалентно приблизно 150 доларам. Підтверджень цьому, звичайно, нема, але така поведінка цілком відповідала характеру Аль Капоне.

Самого ж ганстера заарештували у 1931 році, його засудили до 11 років ув’язнення за ухиляння від сплати податків, оскількі прокурори не могли довести його провідну роль в мафіозній організації та пред’явити звинувачення у числених порушеннях закону. Він був звільнений 16 листопада 1939 року, через 7 років за ґратами і сплати всіх штрафів. Одразу ж після звільнення він потрапив до лікарні для лікування парезу, отриманого від сифілісу, зазнавши різкої розумової деградації, перебуваючи в тюрмі. Помер Аль Капоне від інсульту та пневмонії у 1947 році.

Також цікаво: Cadillac Escalade 2021: улюблена марка американських президентів показала свій найновіший і найрозкішніший позашляховик