Для чого купили екскаватори JCB на Донеччину

Донеччина поповнює парк спецтехніки не тільки за рахунок дарувань іноземних партнерів, але й власним коштом: для громад області придбано два десятки екскаваторів-навантажувачів JCB.
Спецтехніка JCB  знову прийшла Донецьким громадам - Auto24

ФОТО: JCB |

Екскаватор-навантажувач JCB 4СХ

logo17 червня, 07:29
logo0
logo0 хв

Прибула друга партія із чотирьох машин JCB 4СХ Sitemaster. Екскаватори-навантажувачі працюватимуть у комунальних підприємствах Покровської, Селидівської, Новогордівської міських територіальних громад Покровського району, а також у Великоновосілківській селищній територіальній громаді Волноваського району.

Ще чотири екскаватори-навантажувачі цієї ж марки надійшло перед цим (див. відео внизу). Вони передані чотирьом громадам Краматорського району. Решта 12 машин JCB 4СХ Sitemaster кількома пакетами надійдуть у другій половині року.

Читайте також Усі екскаватори-навантажувачі заводу ТДС викуплено до кінця року

Sitemaster належить до тих машин, що при розподілі поданої потужності на трансмісію та гідравлічні органи мають привабливу паливну економічність. Це досягається завдяки двигуну JCB Dieselmax потужністю 100 к.с.

Повнопривідна машина з однорозмірними передніми та задніми колесами отримала рульове керування 4WS. Така технологія передбачає керування не тільки передніми, а й задніми колесами, які можуть повертатися у тандемі з передньою колісною парою чи в протилежному до них напрямку.

Передача чергової партії спецтехніки громадам Донеччини. Фото: Донецька ОВА

Екскаваторна кормова навіска має максимальне копання на глибині 4,67 м. Може працювати з гідромолотом, гідроножицями, ямобуром, просіювальним ковшем та іншим інструментарієм. При цьому виліт робочих органів від осі заднього мосту сягає майже 7-метрової відстані – 6,74 м, а при повороті стріли вбік на 90 градусів – 6,02 м. Висота підйому ковша – 5,45 м.

Фронтальна навіска спроможна підчищати на глибині 18 см. Може працювати з вилами. Тут операційна висота сягає відмітки 2,9 м, а потенціал вантажності дозволяє підіймати до 2 т.

Читайте також Нові екскаватори-навантажувачі впорядковуватимуть комунальні дороги

Ці машини будуть використовуватися громадами Донеччини для ліквідації наслідків ворожих атак, розбору завалів та для ліквідації стихійних звалищ на території громад області. Окрім цього, спецтехніка буде пущена в дію на господарчих роботах – ремонт доріг, водогонів, впорядкування територій соціальної сфери тощо.