Будинок на колесах продали за пляшку віскі

На такому можна вирушити в подорож Америкою чи навіть відірватись на фестивалі Burning Man.
Bounder Super Duty за $20 - Auto24

ФОТО: Copart|

Fleetwood Bounder Super Duty 1998 року, який купили за 20 доларів

logo31 жовтня 2023, 19:00
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Цілком нормальний з виду кемпер продався на американському аукціоні Copart за мінімальною ціною у двадцять доларів. Стільки коштує непогана пляшка віскі. Про ціну стало відомо з сервісу AutoAstat.

Fleetwood Bounder Super Duty – це кемпер найбільшого в США класу автобудинків на колесах класу А. Вони мають автобусне компонування та дозволяють розмістити не лише два-три ліжка, але й кухню з їдальнею, туалет та душ. На таких кемперах дуже зручно проводити час, наприклад, на всесвітньовідомому фестивалі Burning Man.

Також цікаво як виглядає кемпер за тисячу доларів

Fleetwood Bounder Super Duty 1998 року, який продавався в кінці жовтня на аукціоні Copart у Бріджетоні (штат Міссурі), був в аварії: пошкоджена бокова частина та ходова. Втім, на фото помітити ці недоліки майже неможливо. Ще один мінус – машина не може пересуватись своїм ходом, тому оцінити вартість пошкоджень за фото нереально.

Бензинові фільтри Bosch відрізняються відмінною ефективністю фільтрації завдяки багатошаровому, мікропористому фільтрувальному матеріалу. Вони надійно відділяють частки й воду від палива і сприяють оптимальній роботі двигуна.

Рекламна інформація

Зовні будинок на колесах Bounder Super Duty зберігся непогано. Всі зовнішні деталі на місцях – навіть штори для передніх вікон та боковий навіс від сонця. На жаль, на інспектори Copart не зробили фото в салоні, однак на аналогічних Bounder дуже багато оснащення.

Автокемпер Bounder Super Duty 1998 року приводиться в рух на задню вісь 8-літровим 8-циліндровим бензиновим двигуном, тож апетит в нього відповідний. Справний Bounder аналогічного року випуску на ринку США оцінюється в 22 тисячі доларів, тож купівля цього будинку за 20 доларів видається біль вигідним вкладенням капіталу, ніж витрата його на пляшку віскі.