Bugatti Centodieci – гіперкар, створений на честь легендарного EB110

Прославлений Bugatti EB110 Super Sport був випущений у 1992 році. Три десятиліття потому французи представили нову інкарнацію того автомобіля.
Bugatti Centodieci – гіперкар, створений на честь легендарного EB110

ФОТО: Carscoops|

Bugatti Centodieci

logo15 серпня 2019, 11:11
logo0
logo0 хв

У перекладі з італійської Centodieci – це "Сто десять". Цілком логічна назва для спадкоємця Bugatti EB110 Super Sport, але чому ж італійською?

Також цікаво: Pagani показала свій найкращий родстер вартістю 3 мільйони євро

Портал Carscoops отримав зображення нового гіперкара Bugatti за день до його офіційного дебюту у Пеббл-Біч від свого читача. Як колись EB110 Super Sport став високопродуктивною версією EB110, новий Centodieci є пильнішою та гарнішою версією Chiron.

Якщо основою для новинки справді став Chiron, це означає, що Centodieci оснащений 8-літровим W16 з чотирма турбінами, який продукує щонайменше 1479 к.с. і 1600 Нм крутного моменту. “Широн” з цим мотором прискорюється від 0 до сотні за 2,4 секунди і продовжує рухатись до максимальної швидкості у 420 км/год.

Фото: Bugatti Centodieci / Carscoops

У дизайні Bugatti Centodieci легко читаються цитати з EB110 – маленький підковоподібний отвір решітки радіатора та круглі прорізи в панелях за бічними вікнами. Решта стилістичних наслідувань зрозуміла хіба що дизайнерам.

За попередньою інформацією Bugatti планує збудувати 10 таких машин, вартістю близько 10 мільйонів доларів за кожен.

Також цікаво: Tushek TS 900 Apex – гібридний гіперкар зі Словенії