Bugatti Golden Mistral знову провокує "золоту лихоманку"

Через кілька днів на автосалоні у Монтереї виробник розкішних автомобілів покаже на подіумі дві спеціальні моделі, які для просування на ринку збуту знову з’являться у лівреї з імітованої позолоти.
Bugatti Golden Mistral запускає "золоту лихоманку" - Auto24

ФОТО: Bugatti|

Bugatti Golden Mistral поступить в продаж на початку 2024 року

logo15 серпня 2023, 12:29
logo0
logo0 хв

Створений за допомогою програми Bugatti Sur Mesure колір демонструє унікальні можливості персоналізації. Кольористика Mistral у золотистому відтінку нанесена не на всю поверхню кузова. Тут нижня частина кузова та капотна кришка виконані з вуглецевого волокна.

Корпус дзеркал також виконано з такого матеріалу, але їх вкрили блискучою фарбою, що імітує позолоту. Салон демонстраційного Bugatti має два відтінки шкіри, що також віддзеркалює унікальним стилем золотої ери, започаткованої минулого року.

Читайте також Українець, можливо, став власником Bugatti Bolide

Нагадаємо, торішня обмежена партія усього з 99 машин, прем’єра яких також відбулася на виставковому Тижні автомобілів у Монтереї, була розпродана умить. Швидкому збуту не завадила навіть височезна ціна у п’ять мільйонів євро.

Обмежене дороге виробництво якнайкраще підходить для персоналізації, власники охоче хапаються за опціональну обробку Bugatti Sur Mesure. І компанія цим користується, рекламуючи свої новинки за допомогою золотистого Mistral: перед першими поставками це дає гарний поштовх для просування техніки.

Імітація позолоти не що інше як рекламний трюк перед продажем нової серії. І це діє – Bugatti розкуповуються наче смаколики з кавою у кав’ярнях на Хрещатику. Фото: Bugatti

Нинішні покази також із серії "золотої лихоманки" . Вони неодмінно спровокують шалений попит нових Bugatti, продаж яких заплановано на початок 2024 року. Щоправда, експерти тепер ламають голову: попередньо продемонстрований конкретний екземпляр вже є автомобілем клієнта чи лише передсерійним прототипом.

Нинішній дует гіперкарів Bugatti, якими виробник вже на нинішнім тижні похизується на виставці The Quail, має багато спільного і яскравим золотистим покриттям не обмежується. Завдяки нестандартному кузову, що поєднує в собі елементи Divo та La Voiture Noire, Mistral має спільну основу з Chiron.

Читайте також Bugatti випустила карбонове яйце за ціною суперкара

Є здогадки, що екзотичний спідстер стане останнім Bugatti, оснащеним 8,0-літровим двигуном W16 з квадротурбо, що видає 1578 к.с. (1177 кВт / 1600 к.с.), як у Chiron Super Sport. Очікується, що на автосалоні це з’ясується.