BYD назвала новий пікап ім'ям Shark

Компанія підтвердила назву моделі напередодні її офіційної презентації на Пекінському автосалоні. Відомо, що новинка є плагін-гібридом й стане головним конкурентом Ford Ranger PHEV.
BYD незабаром презентує пікап Shark - Auto24

ФОТО: BYD|

Тизерне зображення BYD Shark

logo22 квітня, 20:50
logo0
logo0 хв

Китайський автовиробник також заявив, що авто обладнане новою системою DMO (дворежимний позашляховий режим), яка, як стверджує компанія, суттєво покращує позашляхові можливості BYD Shark.

Читайте також: З'явились перші зображення електричного пікапа від BYD

Точні технічні характеристики ще невідомі. Очікується, що автомобіль матиме повний привід в базовій версії, і потужність, яка буде відповідати показникам конкурентів з класичними ДВЗ.

Існуюча архітектура DM-i PHEV від BYD використовується в позашляховику Seal U, який оснащено 1,5-літровим бензиновим двигуном потужністю 106 к.с., електродвигуном потужністю 194 к.с. та акумуляторною батареєю ємністю 18,3 кВт-год.

Цілком можливо, що подібну силову установку отримає Shark. Раніше шпигуни помічали авто в камуфляжі. Модель має світлову смугу, подібну на ту, що має його конкурент - Ford Ranger PHEV.

Також цікаво: BYD показала гібридного конкурента Toyota Corolla за $16 600

Очікується, що всередині він матиме 15,6-дюймовий екран, що встановлюється на BYD Atto 3, Dolphin та Seal й може обертатися для відображення в портретній або альбомній орієнтації. Відомо, що новий BYD Shark презентують наступного тижня в рамках Пекінського автосалону. Подейкують, що в Європі позашляховик почне продаватись лише в наступному році.