З’явились перші зображення електричного пікапа від BYD

Китайський бренд BYD планує презентувати перший власний середньорозмірний електричний пікап в кінці цього року, однак зображення прототипа вже з’явились в мережі.
BYD готує електричний пікап: шпигунське фото  - Auto24

ФОТО: CnEVPost|

Прототип електричного пікапа від BYD

logo4 квітня, 13:30
logo0
logo0 хв

Компанія планує розширювати свою популярність та впізнаваність на світових ринках, після того, як BYD став лідером з продажів електромобілів у світі в 2023 році, обійшовши Tesla.

Читайте також: Китайський BYD випередив Tesla у продажах

Хоч Tesla повернула собі лідерство після першого кварталу 2024 року, BYD все ще планує отримати 50% ринку електромобілів в Китаї, запустити виробництво в Таїланді та представити кілька нових моделей.

Деякі з них, зокрема новий пікап, мають бути представлені у Європі. Зображенням новинки поділились колеги з CnEVPost. Повідомляється, що компанія має намір продавати його по всьому світу, а сам пікап більший за новий Toyota Hilux.

Також цікаво: Китайський BYD привозить автомобілі до споживачів пошкодженими

Подейкують, що пікап презентують під новим брендом BYD «F», який також відомий як Formula Bao та Fang Cheng Bao. Точні характеристики моделі поки не відомі.

Цікаво, що в Китаї пікапи класифікують як легкі вантажівки й уряд наклав на цей клас декілька суттєвих обмежень. Тому, можливо, це стало ще однією з причин, чому компанія вирішила продавати його на інших світових ринках.

Читайте також: Geely та BYD розробили системи PHEV з загальним запасом ходу в 2000 км

Конкурентом пікапа від BYD можна вважати модель Radar RD6, розроблену компанією Geely. Модель продається з 2022 року й, що показово, Geely також не займалася маркетингом авто в Китаї, а зосередилась на продажах RD6 на світових ринках, налагодивши торік виробництво автомобіля в Лаосі.