Cadillac готує дві прем’єри

До кінця нинішнього року Cadillac покаже ще два електромобілі зі свого нинішнього заліку. Це можуть бути кросовери з лінійки, що розташовані вище та нижче Lyriq.
Нові моделі Cadillac 2024 року  - Auto24

ФОТО: Саrscoops|

Прем’єрною моделлю може бути Optiq з китайським шильдиком Cadillac

logo10 серпня 2023, 18:30
logo0
logo0 хв

Загалом бренд зобов’язався до 2030 року повністю перейти на акумуляторні машини. Про очікувані нинішні дві прем’єри натякнув глобальний віце-президент Cadillac Джон Рот на заході в Метро Детройта. Про які моделі йдеться, він не уточнив, але найімовірніше одна з них буде Optiq з китайським шильдиком.

Саме на цю модель нещодавно послалося Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю. Кросовер займає позицію менше Lyriq, оскільки на 175 мм коротший і має 140 мм менше між колесами.

Читайте також Cadillac оновив найменший кросовер у лінійці

Вирушаєте в дорогу й забули покласти готівку на картку? Заїжджайте на WOG. Тут прямо на касі можна поповнити готівкою свою картку, незалежно від того, в якому банку вона видана.

Рекламна інформація

Попередньо відомо, що китайська модель буде мати електродвигуни потужністю 201 і 241 к.с. Останній силовий потенціал дозволить кросоверу розвивати максимальну швидкість до 180 км/год.

Другий EV прем’єрного статусу більш загадковий, але нещодавно схожий трирядний кросовер помічено на тестуванні разом з Escalade IQ. Фото: Саrscoops

Очікується, що він стане наступником XT6 і буде більш доступним, ніж флагманський позашляховик, вартість якого становить близько 130 000 доларів.

Читайте також В Україні продають дитячу модельку Cadillac за 3000 доларів

Однак про це все дуже мало інформації. Експерти припускають, що на трирядний кросовер може суттєво вплинути менший Lyriq. Ця модель має акумуляторну батарею ємністю 102 кВт/год, яку можна поєднати із заднім або повним приводом. Останній має 500 к.с. і 609 Нм крутного моменту.